Η Μαρία Στόλη σε ανάρτησή της
“Welcome 2024 🤗
First place🥇 in Karate1 Series A 🇬🇷
Το αγαπημένο μου πρωτάθλημα μέχρι τώρα ,μέσα στην χώρα μου με φανταστική ατμόσφαιρα,με τους αγαπημένους μου εκεί να με υποστηρίζουν και να με βοηθούν στον αγώνα μου!!!
Το έζησα από την αρχή μέχρι το τέλος ,το ευχαριστήθηκα, τo πανηγύρισα…το πανηγύρισα μάλιστα πολύ γιατί αυτό το μετάλλιο κρύβει πίσω του μια μικρή ιστορία…
Ευχαριστώ τους ανθρώπους που βρέθηκαν εκεί και τις 2 μέρες που αγωνίστηκα και με ώθησαν να κάνω το κάτι παραπάνω και να νιώσω ότι όντως αγωνίζομαι στο σπίτι μου.
Το μεγαλύτερο όμως ευχαριστώ στους ανθρώπους που ήταν δίπλα μου όλη την περσινή χρονιά που τα αποτελέσματα δεν ήταν καλά , πραγματικά ευγνώμων για την ασταμάτητη στήριξη σας και την συνεχή θετική ενέργεια!!!
Δημήτρης Στόλης Αδερφέ-προπονητη εμείς τα λέμε μεταξύ μας 😜 σε αγαπάω -σε ευχαριστώ -συνεχιζουμε….♥️
Vodafone Shop Ηγουμενίτσας ευχαριστώ πολύ τον χορηγό μου για όλη την υποστήριξη 🙏🏻 συνεχίζουμε με επόμενο σταθμό σε 10 μέρες 🇲🇫”