📌Ο Πολιτιστικός Σύλλογος Βορειοηπειρωτών Θεσπρωτίας συμμετείχε σήμερα στην πανελλαδική δράση ” Let’s do it Greece” στον καθαρισμό για την ανάπλαση του χώρου στο Δασάκι κοντά στο Δημοτικό Σχολείο στα Νέα Σελεύκεια.
🙋♂️Βοηθάμε για να βελτιώσουμε την εικόνα των χωριών μας….
📣Ο εθελοντισμος δεν είναι υποχρεωτικος όσοι ομως πραγματικά θέλουν να βοηθήσουν τον σύλλογο και την πολη μας, θέλουμε την επόμενη φορά να δωσουν το παρων..
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/435700249_819533866861306_4733377512551808033_n-768x1024.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/435700483_819533756861317_4764667093784139282_n-1024x768.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/437490947_819531370194889_7512946926889771179_n-768x1024.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/437497078_819533790194647_673773308346513484_n-1024x768.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/437527886_819531886861504_5268145916069087740_n-768x1024.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/437565131_819533816861311_5872766450524671899_n-1024x768.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/438082142_819531936861499_7163930698580447291_n-1024x768.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/438089617_819533916861301_2577773135980839829_n-1024x768.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/438094022_819531416861551_6604705094237343197_n-1024x768.jpg)
![](https://thesprotianews.gr/wp-content/uploads/2024/04/438100801_819531283528231_5566538454304130236_n.jpg)